Tablo slávy 2017 - 2020


Kategorie A

  2017 2018 2019 2020
leden       Bobák Andrej
únor     Lukáš Viktor Baumel Roman
březen     Křivda Martin  
duben        
květen        
červen        
červenec        
srpen        
září        
říjen     Bobák Andrej  
listopad   Maghreb Jan Bobák Andrej  
prosinec        
Vítěz
ročníku
       

Kategorie B

  2017 2018 2019 2020
leden

Rychetník Mojmír
Rychetník Mojmír

     
únor

Klíma Tomáš
vítěz zimní sezony 2016/17

     
březen       Novák Stanislav
duben

Sedláček Michael
Vítěz turnaje mistrů
2016/17

     
květen        
červen        
červenec        
srpen        
září        
říjen

Sedláček Michael

Šik Michael

     
listopad

Zeman Jirka

     
prosinec        
Vítěz
ročníku
       

Kategorie C:

  2017 2018 2019 2020
leden     Rigová Boženka Skalický Viktor
únor     Srněnský Radek Novák Stanislav
březen        
duben     Hrubý Josef  
květen   Šoukal Jirka    
červen        
červenec        
srpen        
září        
říjen   Balcarová Kristýna    
listopad        
prosinec  

Bajerová Zoja

Rigová Boženka

Lukášová Lenka  
Vítěz
ročníku
       

Kategorie ženy dvouhra

  2017 2018 2019 2020
leden        
únor        
březen        
duben        
květen        
červen        
červenec        
srpen        
září        
říjen        
listopad        
prosinec        

Kategorie MIX

  2017 2018 2019 2020
leden    

Rigová Boženka

Kalhouz Jan

Bystrická Alena

Mašín Jan

únor    

Tocháčková Tereza

Srněnský Radek

 

Klímová Míla,Tomáš
březen  

Jeanet Glaser

Lucie Fojtíková

Sedláčková Klárka,Michal  
duben  

Lenka Lukášová

Marek Bezák

Teplý Ivoš,Lída  
květen    

Rigová Boženka,

Kalhouz Jan

 
červen   Klíma Tomáš,Míla    
červenec  

Převrátil Milan,

Mrázková Jana

   
srpen  

Kolín Míra,

Balcarová Kristýna

   
září  

Mašín Jan,

Bystrická Alena

   
říjen  

Maghreb Jan,

Bayerová Zoja

Macoun Vladimír,

Černá Monika

 
listopad  

Maghreb Jan,

Bayerová Zoja

Teplý Ivoš,Lída  
prosinec  

Hrabovský Jan,

Markvartová Šárka

Kalhouz Jan,

Rigová Boženka

Ridoško Bob,

Kottová Jana

Ridoško Bob

KottováJana

Vítěz
ročníku
 

Letní sezona Balcarová Kristýna

Klíma Tomáš

   

Kategorie ČTYŘHRA:

  2017 2018 2019 2020
leden        
únor        
březen    

Roth Ludva

Melicher Tomáš

 
duben        
květen        
červen        
červenec        
srpen        
září        
říjen        
listopad    

Převrátil Milan

Hobzík Lukáš

 
prosinec        
Vítěz
ročníku
       

Kategorie DĚTI

  2017 2018 2019 2020
leden        
únor        
březen        
duben        
květen        
červen        
červenec        
srpen        
září        
říjen        
listopad        
prosinec        
Vítěz
ročníku
       

Kategorie DĚTI - A

  2017 2018 2019 2020
leden        
únor        
březen        
duben        
květen        
červen        
červenec        
srpen        
září        
říjen        
listopad        
prosinec        
Vítěz
ročníku
       

Kategorie DĚTI - B

  2017 2018 2019 2020
leden        
únor        
březen        
duben        
květen        
červen        
červenec        
srpen        
září        
říjen        
listopad        
prosinec        
Vítěz
ročníku
       

Kategorie DĚTI - C

  2017 2018 2019 2020
leden        
únor        
březen        
duben        
květen        
červen        
červenec        
srpen        
září        
říjen        
listopad        
prosinec        
Vítěz
ročníku
       
Vytisknout stránku Vytisknout stránku
5.0 1Hodnocení