MIX (Hloubětín)


27.6.21

Šťovíčková,Rigová
Piliárová,Szabo
Vítová,Malý
Žídková,Jurčík
Hrušková,Říha
Šulcová,Kratochvíl
Balcarová,Bezák
Šťovíčková,Rigová
6 :3
Žídková,Jurčík
6 : 1
Žák Jan,Gábina
Vraspírovi Patrik,Katka
Hrubý Josef,Iva
Hrušková,Říha
6 : 4
Bystrická,Mašín
Balcarová,Bezák
6 : 1
Žídková,Jurčík
6 : 1
Vraspírovi Patrik,Katka
6 : 2
Bystrická,Mašín
6 : 0
Balcarová,Bezák
Bystrická,Mašín
6 : 3
Balcarová,Bezák
6 : 3, 6: 3

1.Losovaný turnaj

Klíma,Bajerová
Smejkal,Žáková
Szabo,Rigová
Mašín,Klímová
Kolín,Smejkalová T.
Ruecker,Balcarová
Smejkal,Žáková
6 : 3
Bezák,Vraspírová
Baumel,Smejkalová
Szabo,Rigová
6 : 2
Klíma,Hrušková
Vraspír,Bystrická
Kolín,Smejkalová T.
7 : 5
Bezák,Vraspírová
6 : 4
Baumel,Smejkalová
6 : 0
Vraspír,Bystrická
6 : 2
Bezák,Vraspírová
7/6
Vraspír,Bystrická
6 : 1
Bezák,Vraspírová
10/9(10 : 7)

8.8.2021

Mašín,Bystrická
Říha,Hrušková
Balage,Mouchová
Jurčík,Žídková
Krupka,Rigová
Smejkal Zdeněk,Tereza
Mašín,Bystrická
6 : 4
Jurčík,Žídková
7/6(10 : 8)
Smejkal Zdeněk,Tereza7/6(7 : 4)
Bezák,Balcarová
Mašín,Bystrická
6 : 1
Bezák,Balcarová
6 : 4
Bezák,Balcarová
6 : 4

22.8.2021

Vácha Pavel,šárka
Adam,Rigová
Dostálek,Podrazská
Marek,Říhová
Szabo,Žídková
Novák,Žáková
Bezák,Balcarová
Adam,Rigová
6 : 1
Dostálek,Podrazská
6 : 3
Vraspír Patrik,Katka
Timura,Rusňáková
Novák,Žáková
6 : 4
Vlček,Bystrická
Říha,Hrušková
Bezák,Balcarová
6 : 4
Dostálek,Podrazská
6 : 4
Timura,Rusňáková
7/6
Vlček,Bystrická
6 : 2
Dostálek,Podeazská
6 : 4
Vlček,Bystrická
6 : 1
Dostálek,Podrazská
6 : 1

19.9.2021

Jurčík,Žídková
Mašín,Bystrická
Ryšavý,Šťovíčková
Klíma Tomáš,Míla
Kubů,Budská
Timurov,Rusňáková
Vraspír Patrik,Katka
Mašín,Bystrická
6 : 3
Klíma Tomáš,Míla
7 : 5
Timurov,Rusňáková
6 : 3
Vraspír Patrik,Katka
6 : 1
Timurov,Rusňáková
6 : 4
Timurov,Rusňáková
6 : 4

30.1.2022

Hrušková,Zádka
ivetky
Bystrická,Mašín
Rigová,Jakeš
Zídková,Kolín
Balcarová,Szabo
Klímová Miluše,Tomáš
Muchová,Balage
Hrušková,Zádka
6 : 3
Žáková Gábina,Šimon
Bystrická,Mašín
6 : 1
Balcarová,Szabo
6 : 3
Muchová,Balage
6 : 3
Žáková Gábina,Šimon
6 : 2
Balcarová,Szabo
6 : 2
žáková Gábina,Šimon
6 . 2
Žáková Gábina,Šimon
6 : 4

17.10.2021

Hrušková,Szabo
Piliárová,Dostálek
Jurošová,Sommer
Smejkal Zbyněk,Tereza
Wolf Matěj,Markéta
Klíma Tomáš,Míla
Rusnáková,Timura
Piliárová,Dostálek
7/6
Šťovíčková,Jurčík
Rigová,Kalhouz
Balcarová,Bezák
Smejkal Zbyněk,Tereza
6 : 1
Klíma Tomáš,Míla
6 : 1
Bystrická,Mašín
Rusnáková,Timura
6 : 4
Rigová,Kalhouz
6 : 2
Smejkal Zbyněk,Tereza
7 : 5
Bystrická,Mašín
6 : 2
Rusnáková,Timura
6 : 1
Bystrická,Mašín
6 : 2
Rusnáková,Timura
6 : 1

7.11.2021

Sommer,Hrušková
Mašín,Bystrická
Vraspír Paqtrik,Katka
Jurčík,Žídková
Balage,Muchová
Klíma Tomáš,Míla
Kolín,Šťovíčková
Kalhouz,Rigová
Ridoško,Kottová
Mašín,Bystrická
6 : 1
Vraspír Patrik,Katka
6 : 3
Timur,Rusnáková
Bezákk,Smejkalová
Balage,Muchová
6 : 4
Kalhouz,Rigová
6 : 2
Majer,Glázrová
Ridoško,Kottová
7/6
Timur,Rusnáková
6 : 3
Bezák,Smejkalová
5 : 5 skr.
Majer,Glázrová
6 : 2
Timur,Rusnáková
6 : 1
Majer,Glázrová
6 : 3
Timur,Rusnáková
6 . 2

21.11.2021

Bezák,Smejkalová
Ryšavý,Žídková
Mašín,Bystrická
Trinh,Dinh
Majer,Glázrová
Vraaspír Patrik,Katka
Szabo,Hrušková
Kopecký,Rusnáková
Bezák,Smejkalová
6 : 3
Trinh,Dinh
6 : 3
Majer,Glázrová
6 : 3
Kopecký,Rusnáková
6 : 0
Bezák,Smejkalová
6 : 4
Kopecký,Rusnáková
6 : 2
Kopecký,Rusnáková
6 : 4

12.12.2021

Rigová,Jurčík
Smejkal Zdeněk,Tereza
Bystrická,Mašín
Hrušková,Szabo
Balcarová,Bezák
Smejkal Zdeněk,Tereza
6 : 2
Bystrická,Mašín
6 : 1
Krejčíjková,Vlček
Balcarová,Bezák
7 : 5
Krejčíková,Vlček
6 : 1
Krejčíková,Vlček

9.1.2022

Balage,Muchová
Zátka,Rigová
Timura,Rusnáková
Mašín,Bystrická
Smejkal Zdeněk,Tereza
Vlček Petr,Petra
Dostálek,jarošová
Jurčík,Žídková
Šimánek,Glázrová
Balage,Muchová
6 : 2
Vraspír Patrik,Katka
Timura,Rusnáková
6 : 3
Bezák,Balcarová
Vlček Petr,Petra
7/6
Dostálek,jarošová
6 : 0
Trin,Ha
Šímánek,Glázrová
6 : 3
Timura,Rusnáková
6 : 0
Vlček Petr,Petra
6 : 4
Trin,Ha
6 : 2
Timura,Rusnáková
6 : 1
Vlček Petr,Petra
6 : 4
Timura,Rusnáková
6 : 4

23.1.2022

Vraspír,Kottová
Říha,Hrušková
Szabo,Balcarová
Vlček,Šulcová
Vraspír,Kottová
6 : 1
Szabo,Balcarová
6 : 4
Vraspír,Kottová
6 : 1

6.2.2022

Vomela,Třešková
Szabo,Havlová
Dostálek,Podrazská
Vlček Petr,Petra
Timura,Balcarová
Bezák,Hrušková
Vraspír Patrik,Katka
Majer,, Šimánková
Vomela,Třešková
6 : 0
Vlček Petr,Petra
7 : 5
Timura,Balcarová
6 : 0
Majer,Šimánková
6 : 1
Vomela,Třešková
6 : 1
Majer,Šimánková
6 : 4
Vomela,Třešková
6 : 3

mix B útěcha

Jarošová.Sommer
Šťovíčková,jakeš
Jarošová,Sommer
7/6

mix B - hlavní soutěž 27.2.2022

Šenk,Glázrová
Klíma Tomáš,Míla
Kolín,Zídková
Mašín,Bystrická
Smejkal Zdeněk,tereza
Szabo,Balcarová
Balaga,Muchová
Malý,Růžičková
Šenk,Glázrová
6 : 2
Mašín,Bystrická
6 : 0
Szabo,Balcarová
6 : 4
Malý,Růžičková
6 : 2
Šenk,Glázrová
7 : 5
Malý,Růžičková
7 : 5
Šenk,Glázrová
6 : 2

19.3.2022

Timura,Rusnáková
Vraspír Patrik,Katka
Vomela,Třešková
Timura,Rusnáková
6 : 2
Bezák,Smejkalová
Vlček Petr,Petra
Vomela,Třešková
6 : 0
Vlček Petr,Petra
6 : 0
Vomela,Třešková
6 : 2

20.3.2022

Smejkal Zdeněk,Tereza
Bezák,Hrušková
Szabo,Homolková
Mašín,Bystrická
Bezák,Hrušková
6 :1
Mašín,Bystrická
6 : 0
Bezák,Hrušková
7 : 5

3.4.2022

Hrušková,Drda
Balage Ota,Jana
Mašín,Bystrická
Balage Ota,Jana
6 :2
Klíma Tomáš,Míla
Malý,Růžičková
Mašín,Bystrická
6 : 4
Malý,Růžíčková
6 : 2
Malý,Růžičková
6 : 2

13.11.2022

Balcarová,Jakeš
Hrušková,Kněz
Šmejkalová,Bezák
Muchová, Balage
Mašková,Dufek
Hovorková,Duchoň
Kottová,Vraspír
Klíma Tomáš,Míla
Hrušková,Kněz
6 : 3
Glazrová,Vaňouček
Šmejkalová,Bezák
6 . 1
Mašková,Dufek
6 : 1
Kottová,Vraspír
6 : 0
Glázrová,Vaňouček
6 : 2
Šmejkalová,Bezák
6 : 1
Kottová,Vraspír
6 : 3
Šmejkalová,Bezák
6 : 1, 6 : 2

11.12.2022

Dufek,Mašková
Zahradník,Petrželová
Vlček,Bystrická
Šmejkal,Balcarová
Jakeš,Hrušková
Bezák,Šmejkalová
Houf,Podraská
Zahradník,Petrželová
7 : 5
Vlček,Bystrická
6 : 2
Bezák,Šmejkalová
6 : 0
Houf,Podraská
6 : 1
Bezák,Šmejkalová
6 : 2
Bezák,Šmejkalová
6 : 2

29.1.2023

Bezák,Šmejkalová
Duša Juraj,Ella
Balage,Muchová
Klíma Tomáš,Míla
Šmejkal,Kottová
Vlček,Bystrická
Dufek,Mašková
Vaňouček,Glázrová
Bezák,Šmejkalová
6 : 2
Balage,Muchová
7/6(7:5)
Vlček,Bystrická
6 : 1
Vaňouček,Glázrová
6 : 1
Bezák,Šmejkalová
6 : 3
Vaňouček,Glázrová
6 : 3
Bezák,Šmejkalová
6 : 3

Žebříčky


letní sezona - ženy
# Jméno Body
1 Bystrická Alena 3600
2 Balcarová Kristýna 2700
3 Rigová Boženka 2300
4 Žáková Gábina 1600
5 Žídková Olivie 1550
6 Hrušková Iva 1500
7 Vraspírova Kateřina 1500
8 Rusňáková Žaneta 1300
9 Šťovíčková Jana 1000
10 Hrubá Iva 800
11 Podrazská Šárka 800
12 Budská Marie 750
13 Váchová Šárka 600
14 Havlová Radka 500
15 Klímová Miluše 500
16 Smejkalová Tereza 500
17 Fojtová Hanka 450
18 Bajerová Zoja 350
19 Kottová Jana 300
20 Piliárová Kristýna 200
21 Mouchová Jana 100
22 Vítová Alena 50
23 Říhová Emilie 50
24 Šulcová Stanislava 50
letní sezona - muži
# Jméno Body
1 Mašín Jan 3000
2 Bezák Marek 2300
3 Vraspír Patrik 1500
4 Říha Tomáš 1500
5 Jurčík Luboš 1450
6 Timurov Petr 1300
7 Kalhous Jan 1000
8 Klíma Tomáš 900
9 Novák Stanislav 900
10 Dostálek Filip 800
11 Hrubý Josef 800
12 Cikán Jaroslav 700
13 Ryšavý Bronislav 600
14 Vlček Petr 600
15 Vácha Pavel 600
16 Smejkal Zdeněk 500
17 Fojt Richard 450
18 Adam David 400
19 Krupka Michal 400
20 Žák Jan 400
21 Ridoško Bob 300
22 Skalický Viktor 300
23 Šiler Jirka 300
24 Szabo Adam 200
25 Balage Ota 100
26 Bordier Eric 100
27 Hrabovský Jan 100
28 Malý Vladimír 100
29 Kratochvíl Igor 50
30 Kubů Jirka 50
Losovaný turnaj v mixu - muži
# Jméno Body
1 Bezák Marek 500
2 Vraspír Patrik 300
3 Baumel Roman 200
4 Kolín Mirek 200
5 Klíma Tomáš 100
6 Ruecker Peter 100
7 Smejkal Zbyněk 100
8 Szabo Adam 100
9 Mašín Jan 50
Losovaný turnaj - ženy
# Jméno Body
1 Vraspírová Katka 500
2 Bystrická Alena 300
3 Smejkalová Tereza 200
4 Balcarová Kristýna 100
5 Hrušková Iva 100
6 Rigová Boženka 100
7 Žáková Gábina 100
8 Klímová Mla 50
Ženy mix B - zimní sezona 2021/22
# Jméno Body
Muži mix B - zimní sezona 2021/22 A
# Jméno Body
1 Mašín Jan 4100
2 Szabo Adam 2250
3 Balage Ota 2000
4 Klíma Tomáš 1700
5 Malý Karel 1300
6 Smejkal Zbyněk 1200
7 Kalhouz Jan 1100
8 Jurčík Luboš 950
9 Šenk René 800
10 Bezák Marek 700
11 Kolín Mirek 700
12 Ridoško Bob 600
13 Sommer Míra 550
14 Drda Pepík 100
15 Wolf Matěj 50
muži mix A 2021 .- 2022
# Jméno Body
1 Timura Petr 4100
2 Bezák Marek 3200
3 Vlček Petr 3100
4 Vomela Ondřej 2400
5 Majer Petr 2150
6 Vraspír Patrik 1700
7 Dostálek Filip 1100
8 Trinh Milan 1000
9 Žák Šimon 800
10 Kopecký Pavel 700
11 Šimánek Petr 600
12 Ryšavý Broněk 200
13 Szabo Adam 100
ženy mix A zimní sezona 2021/22
# Jméno Body
1 Rusňáková Žaneta 4400
2 Smejkalová Tereza 3100
3 Balcarová Kristýna 2800
4 Třešková Kristýna 2400
5 Vlčková Petra 2400
6 Glásrová Jeanet 1700
7 Vraspírová Katka 1200
8 Kottová Jana 1100
9 Jurošová Radka 900
10 Šimánková Zuzana 600
11 Havlová Radka 100
12 Hrušková Iva 100
13 Podrazská Šárka 100
letní sezona 2022 muži
# Jméno Body
1 Malý Karel 500
2 Szabo Adam 300
3 Bezák Marek 200
4 Vraspír Patrik 200
5 Jílek Pavel 50
letní sezona 2022 - ženy
# Jméno Body
1 Růžičková Zuzka 500
2 Smejkalová Tereza 300
3 Muchová Jana 200
4 Vraspírová Katka 200
5 Hrušková Iva 50
zimní sezona 2022/23 mix - ženy
# Jméno Body
1 Šmejkalová Tereza 2000
2 Bystrická Alena 900
3 Glázrová Jeanet 800
4 Mašková Irena 600
5 Muchová Jana 600
6 Klímová Míla 500
7 Podraská Šárka 500
8 Petrželová Šárka 400
9 Kottová jana 350
10 Balcarová Kristýna 150
11 Hrušková Iva 150
12 Hovorková Jana 100
13 Dušová Ella 50
zimní sezona 2022/23 - muži
# Jméno Body
1 Bezák Marek 2000
2 Vlček Petr 900
3 Vaňouček Roman 800
4 Balage Ota 600
5 Dufek Tomáš 600
6 Houf Michal 500
7 Klíma Tomáš 500
8 Zahradník Tomáš 400
9 Vraspír Patrik 300
10 Jakeš Jirka 150
11 Šmejkal Zdeněk 150
12 Duchoň Tomáš 100
13 Kněz Petr 100
14 Duša Juraj 50


Mix 29. 1. 2023

Statistika turnaje   - 29.1. 2023

  • zápas turnaje:finále Bezák Marek,Šmejkalová Tereza - Vaňouček Roman,Glázrová Jeanet  6 : 3
  • počet párů: 9
  • hrací čas: 10 hodin
  • míče: Head Championship
  • Pořadatel: Stanislav Vyoral

Příští turnaj je 26.2.2023 

V souladu s nařízením EU 2016/679(GDPR)ohledně ochrany osobních údajů upozorňujeme,že na akci je pořizován fotografický, případně video, záznam pro účely prezentace a archivace. Dle uvedeného nařízení můžete požadovat v odůvodněných případech o vymazání příslušného záznamu.


Seznam přihlášených účastníků 21.11.2021