Prodáváme nafukovací tenisovou dvouhalu

Soupis věcí nafukovací tenisové haly na prodej

  1. vnitřní korpus - základní bílo-zelená plachta 36 x 33m speciální nehořlavá látka z PVC/12 let
  2. lana ke kotvení haly /12 let
  3. otáčecí vchodové dveře / 12 let
  4. nouzové dveře / 12 let
  5. zářivkové tělesa,56 kusů / 3 roky
  6. dmychadlo / 12 let
  7. hořák Weishaupt / 12 let
  8. nouzový agregát / 12 let
  9. plechový domeček pro strojovnu / 12 let
  10. rozvaděč / 12 let

2x Bublinkové(tepelně-izolační) folie a vrchní speciální igelitový plášť na halu se dodají zcela nové – je v ceně.
Celková cena při dodání je 750 000 Kč.

Kromě všech těchto komponentů je v ceně i umytí a vysušení haly. Hala splňuje všechny provozní směrnice EU a je vybavena moderními technologickými prvky pro provoz - rozvaděč, úspora tepla a el.energie.

Veškerá technická dokumentace ohledně haly je k dispozici. Pro provoz je nutná plynová a elektrická přípojka - není v ceně. Ukotvení je buď do betonového věnce nebo zatlučení pilotů – není v ceně. Hala je před letní sezonou odnímatelná – není to pevná stavba! Hala bude připravena k převozu 1.6.2020

Stanislav Vyoral - majitel
603 421 396

Nafukovací tenisová hala na prodej Nafukovací tenisová hala na prodej Nafukovací tenisová hala na prodej Nafukovací tenisová hala na prodej Nafukovací tenisová hala na prodej Nafukovací tenisová hala na prodej Nafukovací tenisová hala na prodej Nafukovací tenisová hala na prodej Nafukovací tenisová hala na prodej Nafukovací tenisová hala na prodej Nafukovací tenisová hala na prodej

Vytisknout stránku Vytisknout stránku
0.0 0Hodnocení