Tablo slávy


Kategorie A

20132014201520162017
leden Raichl Láďa Hněvkovský Jan
únor

Hobzík Lukáš
Raichl Láďa

Břinčil Stanislav
Raichl Láďa

Břinčil Stanislav
březen

Hněvkovský Jan
Vodičková Karin turnaj Mistrů zima 2012/13

Steklý Petr
Mahrla Radek

Steklý Petr
duben Hněvkovský Jan

Steklý Petr
vítěz zimní sezony 2015/16

květen
červen
červenec
srpen
září
říjen Váhalíková Jana Hněvkovský Jan
listopad Hněvkovský Jan

Petržel Dan
Steklý Standa

Hněvkovský Jan
prosinec Hněvkovský Jan Steklý Petr
Vítěz
ročníku

Kategorie B

20132014201520162017
leden

Smrček Jakub
Elsner Jaromír

Vlček Petr

Mojmír Rychetník
Mojmír Rychetník

Djakov Jirka
Klíma Tomáš

Rychetník Mojmír
Rychetník Mojmír

únor Klíma Tomáš Bezák Marek Převrátil Milan

Sedláčel Michael

Klíma Tomáš
vítěz zimní sezony 2016/17

březen

Husárek Zbyněk
Klíma Tomáš - turnaj Mistrů
vítěz zimní sezona 2012/13

Kolín Mirek
Bezák Marek

Petřík Zdeněk
Rada Michael

Bezák Marek
Bezák Marek

duben Klíma Tomáš

Kolín Mirek
Kolín Mirek

Sedláček Michael
vítěz zimní sezony 2014/15

Rychetník Mojmír
vítěz zimní sezony 2015/16
Djakov Jirka

Sedláček Michael
Vítěz turnaje mistrů
2016/17

květen Bezák Marek Převrátil Milan

Sedláček Michael
vítěz letní sezony 2015

červen

Bezák Marek

Ridoško Bob

Josef Drda
červenec Rada Michael Josef Drda
srpen Rada Michael
září Jakeš Jirka - vítěz letní sezony 2013 Míra Kolín - vítěz letní sezony 2014 Drda Josef
říjen

Pospíšil Josef
Váhalíková Jana

Tempír Tomáš
Pospíšil Josef

Kolín Mirek
Kolín Mirek

Rychetník Mojmír Sedláček Michael
listopad

Převrátil Milan
Šelmetová Kateřina

Převrátil Milan

Rychetník Mojmír
Klíma Tomáš

Rychetník Mojmír
Modlík Jan

Zeman Jirka

prosinec Husárek Zbyněk Djakov Jirka Růžička Petr Klíma Tomáš Šik Michael
Vítěz
ročníku

Kategorie C:

2013201420162017
leden Manda Libor
únor Manda Libor
březen Jiřík Jan
duben Jiřík Jan
květen Manda Libor
červen

Němec Jaromír

Němec Jaromír

červenec Šašek Ivo
srpen
září
říjen
listopad
prosinec
Vítěz
ročníku

Kategorie ženy dvouhra

201520162017
leden
únor
březen
duben
květen
červen
červenec
srpen
září
říjen
listopad
prosinec

Kategorie MIX

2013201420162017
leden
únor
březen
duben
květen
červen
červenec
srpen
září
říjen
listopad
prosinec
Vítěz
ročníku

Kategorie ČTYŘHRA:

20132014201520162017
leden Vlček Petr - Steklý Petr
únor

Dvořák Karel - Ulmová Marta

březen Převrátil Milan - Hobzík Lukáš

Hněvkovský Jan - Steklý Petr

duben
květen Kratochvíle Tomáš - Fojt Richard
červen
červenec
srpen
září
říjen Převrátil Milan - Hobzík Lukáš Hněvkovský Jan - Steklý Petr
listopad

Převrátil Milan - Hobzík Lukáš
Ruta Pavel - Křivda Martin

Převrátil Milan - Hobzík Lukáš
Ruta Pavel - Křivda Martin

prosinec Ruta Pavel - Křivda Martin
Vítěz
ročníku

Kategorie DĚTI

2013201420162017
leden
únor
březen
duben
květen
červen
červenec
srpen
září
říjen
listopad Stoček Jakub
prosinec
Vítěz
ročníku

Kategorie DĚTI - A

201420162017
leden Stoček Jakub
únor Dědeček Toník
březen Stoček Jakub
duben Kozel Michal
květen
červen
červenec
srpen
září
říjen
listopad Dědeček Toník
prosinec
Vítěz
ročníku

Kategorie DĚTI - B

201420162017
leden
únor Břicháček Béďa
březen Petřík Jonáš
duben
květen
červen
červenec
srpen
září
říjen
listopad Jašek David
prosinec
Vítěz
ročníku

Kategorie DĚTI - C

201420162017
leden Ondra Štěpánek
únor Ondra Štěpánek
březen Ondra Štěpánek
duben
květen
červen
červenec
srpen
září
říjen
listopad
prosinec
Vítěz
ročníku
Vytisknout stránku Vytisknout stránku
5.0 1Hodnocení