MIX (Hloubětín)
27.6.21
Šťovíčková,Rigová
Piliárová,Szabo
Vítová,Malý
Žídková,Jurčík
Hrušková,Říha
Šulcová,Kratochvíl
Balcarová,Bezák
Šťovíčková,Rigová
6 :3
6 :3
Žídková,Jurčík
6 : 1
6 : 1
Žák Jan,Gábina
Vraspírovi Patrik,Katka
Hrubý Josef,Iva
Hrušková,Říha
6 : 4
6 : 4
Bystrická,Mašín
Balcarová,Bezák
6 : 1
6 : 1
Žídková,Jurčík
6 : 1
6 : 1
Vraspírovi Patrik,Katka
6 : 2
6 : 2
Bystrická,Mašín
6 : 0
6 : 0
Balcarová,Bezák
Bystrická,Mašín
6 : 3
6 : 3
Balcarová,Bezák
6 : 3, 6: 3
6 : 3, 6: 3
1.Losovaný turnaj
Klíma,Bajerová
Smejkal,Žáková
Szabo,Rigová
Mašín,Klímová
Kolín,Smejkalová T.
Ruecker,Balcarová
Smejkal,Žáková
6 : 3
6 : 3
Bezák,Vraspírová
Baumel,Smejkalová
Szabo,Rigová
6 : 2
6 : 2
Klíma,Hrušková
Vraspír,Bystrická
Kolín,Smejkalová T.
7 : 5
7 : 5
Bezák,Vraspírová
6 : 4
6 : 4
Baumel,Smejkalová
6 : 0
6 : 0
Vraspír,Bystrická
6 : 2
6 : 2
Bezák,Vraspírová
7/6
7/6
Vraspír,Bystrická
6 : 1
6 : 1
Bezák,Vraspírová
10/9(10 : 7)
10/9(10 : 7)
8.8.2021
Mašín,Bystrická
Říha,Hrušková
Balage,Mouchová
Jurčík,Žídková
Krupka,Rigová
Smejkal Zdeněk,Tereza
Mašín,Bystrická
6 : 4
6 : 4
Jurčík,Žídková
7/6(10 : 8)
7/6(10 : 8)
Smejkal Zdeněk,Tereza7/6(7 : 4)
Bezák,Balcarová
Mašín,Bystrická
6 : 1
6 : 1
Bezák,Balcarová
6 : 4
6 : 4
Bezák,Balcarová
6 : 4
6 : 4
22.8.2021
Vácha Pavel,šárka
Adam,Rigová
Dostálek,Podrazská
Marek,Říhová
Szabo,Žídková
Novák,Žáková
Bezák,Balcarová
Adam,Rigová
6 : 1
6 : 1
Dostálek,Podrazská
6 : 3
6 : 3
Vraspír Patrik,Katka
Timura,Rusňáková
Novák,Žáková
6 : 4
6 : 4
Vlček,Bystrická
Říha,Hrušková
Bezák,Balcarová
6 : 4
6 : 4
Dostálek,Podrazská
6 : 4
6 : 4
Timura,Rusňáková
7/6
7/6
Vlček,Bystrická
6 : 2
6 : 2
Dostálek,Podeazská
6 : 4
6 : 4
Vlček,Bystrická
6 : 1
6 : 1
Dostálek,Podrazská
6 : 1
6 : 1
19.9.2021
Jurčík,Žídková
Mašín,Bystrická
Ryšavý,Šťovíčková
Klíma Tomáš,Míla
Kubů,Budská
Timurov,Rusňáková
Vraspír Patrik,Katka
Mašín,Bystrická
6 : 3
6 : 3
Klíma Tomáš,Míla
7 : 5
7 : 5
Timurov,Rusňáková
6 : 3
6 : 3
Vraspír Patrik,Katka
6 : 1
6 : 1
Timurov,Rusňáková
6 : 4
6 : 4
Timurov,Rusňáková
6 : 4
6 : 4
30.1.2022
Hrušková,Zádka
ivetky
Bystrická,Mašín
Rigová,Jakeš
Zídková,Kolín
Balcarová,Szabo
Klímová Miluše,Tomáš
Muchová,Balage
Hrušková,Zádka
6 : 3
6 : 3
Žáková Gábina,Šimon
Bystrická,Mašín
6 : 1
6 : 1
Balcarová,Szabo
6 : 3
6 : 3
Muchová,Balage
6 : 3
6 : 3
Žáková Gábina,Šimon
6 : 2
6 : 2
Balcarová,Szabo
6 : 2
6 : 2
žáková Gábina,Šimon
6 . 2
6 . 2
Žáková Gábina,Šimon
6 : 4
6 : 4
17.10.2021
Hrušková,Szabo
Piliárová,Dostálek
Jurošová,Sommer
Smejkal Zbyněk,Tereza
Wolf Matěj,Markéta
Klíma Tomáš,Míla
Rusnáková,Timura
Piliárová,Dostálek
7/6
7/6
Šťovíčková,Jurčík
Rigová,Kalhouz
Balcarová,Bezák
Smejkal Zbyněk,Tereza
6 : 1
6 : 1
Klíma Tomáš,Míla
6 : 1
6 : 1
Bystrická,Mašín
Rusnáková,Timura
6 : 4
6 : 4
Rigová,Kalhouz
6 : 2
6 : 2
Smejkal Zbyněk,Tereza
7 : 5
7 : 5
Bystrická,Mašín
6 : 2
6 : 2
Rusnáková,Timura
6 : 1
6 : 1
Bystrická,Mašín
6 : 2
6 : 2
Rusnáková,Timura
6 : 1
6 : 1
7.11.2021
Sommer,Hrušková
Mašín,Bystrická
Vraspír Paqtrik,Katka
Jurčík,Žídková
Balage,Muchová
Klíma Tomáš,Míla
Kolín,Šťovíčková
Kalhouz,Rigová
Ridoško,Kottová
Mašín,Bystrická
6 : 1
6 : 1
Vraspír Patrik,Katka
6 : 3
6 : 3
Timur,Rusnáková
Bezákk,Smejkalová
Balage,Muchová
6 : 4
6 : 4
Kalhouz,Rigová
6 : 2
6 : 2
Majer,Glázrová
Ridoško,Kottová
7/6
7/6
Timur,Rusnáková
6 : 3
6 : 3
Bezák,Smejkalová
5 : 5 skr.
5 : 5 skr.
Majer,Glázrová
6 : 2
6 : 2
Timur,Rusnáková
6 : 1
6 : 1
Majer,Glázrová
6 : 3
6 : 3
Timur,Rusnáková
6 . 2
6 . 2
21.11.2021
Bezák,Smejkalová
Ryšavý,Žídková
Mašín,Bystrická
Trinh,Dinh
Majer,Glázrová
Vraaspír Patrik,Katka
Szabo,Hrušková
Kopecký,Rusnáková
Bezák,Smejkalová
6 : 3
6 : 3
Trinh,Dinh
6 : 3
6 : 3
Majer,Glázrová
6 : 3
6 : 3
Kopecký,Rusnáková
6 : 0
6 : 0
Bezák,Smejkalová
6 : 4
6 : 4
Kopecký,Rusnáková
6 : 2
6 : 2
Kopecký,Rusnáková
6 : 4
6 : 4
12.12.2021
Rigová,Jurčík
Smejkal Zdeněk,Tereza
Bystrická,Mašín
Hrušková,Szabo
Balcarová,Bezák
Smejkal Zdeněk,Tereza
6 : 2
6 : 2
Bystrická,Mašín
6 : 1
6 : 1
Krejčíjková,Vlček
Balcarová,Bezák
7 : 5
7 : 5
Krejčíková,Vlček
6 : 1
6 : 1
Krejčíková,Vlček
9.1.2022
Balage,Muchová
Zátka,Rigová
Timura,Rusnáková
Mašín,Bystrická
Smejkal Zdeněk,Tereza
Vlček Petr,Petra
Dostálek,jarošová
Jurčík,Žídková
Šimánek,Glázrová
Balage,Muchová
6 : 2
6 : 2
Vraspír Patrik,Katka
Timura,Rusnáková
6 : 3
6 : 3
Bezák,Balcarová
Vlček Petr,Petra
7/6
7/6
Dostálek,jarošová
6 : 0
6 : 0
Trin,Ha
Šímánek,Glázrová
6 : 3
6 : 3
Timura,Rusnáková
6 : 0
6 : 0
Vlček Petr,Petra
6 : 4
6 : 4
Trin,Ha
6 : 2
6 : 2
Timura,Rusnáková
6 : 1
6 : 1
Vlček Petr,Petra
6 : 4
6 : 4
Timura,Rusnáková
6 : 4
6 : 4
23.1.2022
Vraspír,Kottová
Říha,Hrušková
Szabo,Balcarová
Vlček,Šulcová
Vraspír,Kottová
6 : 1
6 : 1
Szabo,Balcarová
6 : 4
6 : 4
Vraspír,Kottová
6 : 1
6 : 1
6.2.2022
Vomela,Třešková
Szabo,Havlová
Dostálek,Podrazská
Vlček Petr,Petra
Timura,Balcarová
Bezák,Hrušková
Vraspír Patrik,Katka
Majer,, Šimánková
Vomela,Třešková
6 : 0
6 : 0
Vlček Petr,Petra
7 : 5
7 : 5
Timura,Balcarová
6 : 0
6 : 0
Majer,Šimánková
6 : 1
6 : 1
Vomela,Třešková
6 : 1
6 : 1
Majer,Šimánková
6 : 4
6 : 4
Vomela,Třešková
6 : 3
6 : 3
mix B útěcha
Jarošová.Sommer
Šťovíčková,jakeš
Jarošová,Sommer
7/6
7/6
mix B - hlavní soutěž 27.2.2022
Šenk,Glázrová
Klíma Tomáš,Míla
Kolín,Zídková
Mašín,Bystrická
Smejkal Zdeněk,tereza
Szabo,Balcarová
Balaga,Muchová
Malý,Růžičková
Šenk,Glázrová
6 : 2
6 : 2
Mašín,Bystrická
6 : 0
6 : 0
Szabo,Balcarová
6 : 4
6 : 4
Malý,Růžičková
6 : 2
6 : 2
Šenk,Glázrová
7 : 5
7 : 5
Malý,Růžičková
7 : 5
7 : 5
Šenk,Glázrová
6 : 2
6 : 2
19.3.2022
Timura,Rusnáková
Vraspír Patrik,Katka
Vomela,Třešková
Timura,Rusnáková
6 : 2
6 : 2
Bezák,Smejkalová
Vlček Petr,Petra
Vomela,Třešková
6 : 0
6 : 0
Vlček Petr,Petra
6 : 0
6 : 0
Vomela,Třešková
6 : 2
6 : 2
20.3.2022
Smejkal Zdeněk,Tereza
Bezák,Hrušková
Szabo,Homolková
Mašín,Bystrická
Bezák,Hrušková
6 :1
6 :1
Mašín,Bystrická
6 : 0
6 : 0
Bezák,Hrušková
7 : 5
7 : 5
3.4.2022
Hrušková,Drda
Balage Ota,Jana
Mašín,Bystrická
Balage Ota,Jana
6 :2
6 :2
Klíma Tomáš,Míla
Malý,Růžičková
Mašín,Bystrická
6 : 4
6 : 4
Malý,Růžíčková
6 : 2
6 : 2
Malý,Růžičková
6 : 2
6 : 2
13.11.2022
Balcarová,Jakeš
Hrušková,Kněz
Šmejkalová,Bezák
Muchová, Balage
Mašková,Dufek
Hovorková,Duchoň
Kottová,Vraspír
Klíma Tomáš,Míla
Hrušková,Kněz
6 : 3
6 : 3
Glazrová,Vaňouček
Šmejkalová,Bezák
6 . 1
6 . 1
Mašková,Dufek
6 : 1
6 : 1
Kottová,Vraspír
6 : 0
6 : 0
Glázrová,Vaňouček
6 : 2
6 : 2
Šmejkalová,Bezák
6 : 1
6 : 1
Kottová,Vraspír
6 : 3
6 : 3
Šmejkalová,Bezák
6 : 1, 6 : 2
6 : 1, 6 : 2
11.12.2022
Dufek,Mašková
Zahradník,Petrželová
Vlček,Bystrická
Šmejkal,Balcarová
Jakeš,Hrušková
Bezák,Šmejkalová
Houf,Podraská
Zahradník,Petrželová
7 : 5
7 : 5
Vlček,Bystrická
6 : 2
6 : 2
Bezák,Šmejkalová
6 : 0
6 : 0
Houf,Podraská
6 : 1
6 : 1
Bezák,Šmejkalová
6 : 2
6 : 2
Bezák,Šmejkalová
6 : 2
6 : 2
29.1.2023
Bezák,Šmejkalová
Duša Juraj,Ella
Balage,Muchová
Klíma Tomáš,Míla
Šmejkal,Kottová
Vlček,Bystrická
Dufek,Mašková
Vaňouček,Glázrová
Bezák,Šmejkalová
6 : 2
6 : 2
Balage,Muchová
7/6(7:5)
7/6(7:5)
Vlček,Bystrická
6 : 1
6 : 1
Vaňouček,Glázrová
6 : 1
6 : 1
Bezák,Šmejkalová
6 : 3
6 : 3
Vaňouček,Glázrová
6 : 3
6 : 3
Bezák,Šmejkalová
6 : 3
6 : 3
26.2.2023
Kostková,Calábek
Rigová,Dostálek
Rusňáková,Vlček
Bystrická,Šmejkal
Klímová Míla,Tomáš
Mašková,Dufek
Rigová,Dostálek
6 : 1
6 : 1
Balcarová,Bezák
Muchová,Balage
Glázrová,Vaňouček
Rusňáková,Vlček
6 : 0
6 : 0
Mašková,Dufek
6 : 2
6 : 2
Balcarová,Bezák
6 : 4
6 : 4
Glázrová,Vańouček
6 : 4
6 : 4
Mašková,Dufek
7 : 5
7 : 5
Glázrová,Vańouček
7/6(7:3)
7/6(7:3)
Glázrová,Vaňouček
6 : 3
6 : 3
Žebříčky
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Statistika turnaje - 26.2. 2023
- zápas turnaje:semifinále Vaňouček Roman,Glázrová Jeanet - Bezák Marek,Balcarová Kristýna 7/6
- počet párů: 9
- hrací čas: 10 hodin
- míče: Head Championship
- Pořadatel: Stanislav Vyoral
Příští turnaj je 19.3.2023
V souladu s nařízením EU 2016/679(GDPR)ohledně ochrany osobních údajů upozorňujeme,že na akci je pořizován fotografický, případně video, záznam pro účely prezentace a archivace. Dle uvedeného nařízení můžete požadovat v odůvodněných případech o vymazání příslušného záznamu.
Seznam přihlášených účastníků 21.11.2021 | |
---|---|